Vážení zákazníci. Pre urýchlenie a vybavenie vašej objednávky vám odporúčame výber z produktov, ktoré sú skladom v predajni a je možné ich expedovať ihneď. Pokiaľ si objednávate k produktom aj personalizáciu (potlač, gravírovanie alebo lepenie či grafické práce), vybavenie vašej objednávky sa predlžuje o 2-3 dni.

Štítky

Vsaďte na jedinečný elegantný motív štítkov a emblémov trofejí. Na dizajne vašich štítkoch a emblémoch skutočne záleží.

Fóliové a plastové štítky sú prispôsobené veľkosti podstavca daného pohára alebo trofeje. Na každý štítok možno pridať text a logo. Možnosť gravírovania a farebnej potlače. Sme odborníci na prispôsobenie sa vašim individuálnym želaniam a požiadavkám na dizajn tak, aby sme vám vždy poskytli najlepšie vhodné riešenie.

Štítok tlačený fóliový - možnosť čiernej alebo farebnej tlače na bielu, zlatú alebo striebornú fóliu.
Štítok gravírovaný plastový - laserové gravírovanie dvojvrstvovej plastovej dosky v zlatej alebo v striebornej farbe. Spodná gravírovaná vrstva (gravúra) je v čiernej farbe.
Štítok gravírovaný kovový -
laserové gravírovanie kovovej dosky v zlatej alebo v striebornej farbe. Spodná gravírovaná vrstva (gravúra) je v bledej farbe pozadia. Kovový štítok je v troch veľkostiach.

3 položiek celkom
stitok foliovy
od 0,70 €

Štítok tlačený fóliový na poháre a trofeje.

+ ďalšie
STF-C
stitok plastovy gravirovany
od 1 €

Štítok gravírovaný plastový na poháre a trofeje v zlatej alebo v striebornej farbe. Spodná gravírovaná vrstva (gravúra) je v čiernej farbe

+ ďalšie
STP-C
stitok kovovy zlaty
od 2,30 €

Štítok gravírovaný kovový zlatý na poháre a trofeje v troch veľkostiach.

+ ďalšie
STKZ-C