Medaila MMC4504 - Ø 45 mm

0,40 € 0,33 € bez DPH
Skladom (1150 ks) Skladom (1040 ks) Skladom (1050 ks) Zvoľte variant
Variant
Variant a farba stuhy
Emblém na zadnej strane
Kompletizácia medailí *povinný údaj*

Kovová medaila o Ø 45 mm v troch farbách, zlatej, striebornej a bronzovej s číslicami 1-2-3. Medailu je možné doplniť emblémom na zadnej strane o Ø 40 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Medaila patrí medzi najčastejšie ocenenie víťazov!
 
Je dôležité, aby organizátori udalostí brali zreteľ na správne použitie národných symbolov, vrátane farieb na stuhách, pretože nesprávne zobrazenie môže byť vnímané ako nedostatok rešpektu k štátnym symbolom. Poradie farieb na slovenskej vlajke je nasledovné: biela, modrá a červená. Toto poradie musí  byť zachované aj na stuhe na medailu (z vonkajšej strany: biela, modrá, červená) pokiaľ volíte Slovenskú trikolóru, ktorá reprezentuje Slovensko a má odrážať národný symbol.
 
Medaila obsahuje priestor pre emblém z prednej a zadnej strany. Môžete si vybrať zo širokej ponuky univerzálnych emblémov alebo si zvoliť svoj vlastný motív, ktorý vytlačíme alebo vygravírujeme. Ponúkame HQ EKO SOLVENT potlač v režime CMYK alebo gravírovanie laserom do plastového podkladu.
 
priemer medaily emblém predná strana medaily emblém zadná strana medaily
45 mm - 40 mm
 
Video ako ich vyrábame si môžete pozrieť nižšie.
 emblemy_do_produktov
 
Podklady pre gravírovanie je potrebné dodať výlučne vo vektorovom formáte (napr.: AI, CDR, EPS, SVG). Podklady pre tlač je možné dodať v rastrovom formáte (napr.: JPG, JPEG, PNG). V prípade ak nemáte vhodnú grafiku, môžete svoj štítok doplniť ikonou (obrázkom) z našej ponuky.
 
»»» Pre dosiahnutie lepšieho estetického výsledku zmena materiálu a úprava farebnosti štítkov a emblémov vyhradená. Zmena veľkosti podstavca z dôvodu nedostupnosti komponentu vyhradená. «««
 
 
 
IMG_4225
 
IMG_4231
 
IMG_2019
 
IMG_2205
 
IMG_1105
 
stuhy_spolocna
 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Medaily pre emblém
Materiál: kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: