Gravírovanie

Gravírovanie je technológia, pri ktorej sa rytím do hĺbky zobrazí požadovaný motív. Má bohatú históriu. Výrobu rytín je možné považovať za pokračovanie a rozvinutie pisárskeho umenia starobylých civilizácií, ktoré používali kamenné tabuľky a rydlá. Z tohto pohľadu možno povedať, že gravírovanie má 10 tisíc ročnú históriu. Ktovie, čo by povedali naši predkovia, keby videli, ak sa to robí dnes…

Predloha na gravírovanie sa pripraví v počítači. Potom počítačom riadený gravírovací stroj prenesie predstavy autorov do zvoleného materiálu. Aj keď tieto parametre už z veľkej časti riadia stroje, ešte stále je dôležité, aby všetko nastavil skúsený pracovník. Optimálne nastavenie hĺbky gravírovania, rýchlosti posuvu, zvolenie správnej geometrie nástroja a ďalších parametrov vyžadujú talent, skúsenosti a cit.

Gravírujeme do plastu, dreva, skla, kože a rôznych reklamných predmetov.

spirit-ls-laser-engraver-1

Výsledkom sú popisy na štítkoch, emblémoch, plakiet, drevených a sklenených trofejách. Okrem bežného gravírovania vyrábame napríklad reklamné tabule, kľúčenky, menovky na schránky či odznaky a veľa ďalšieho.

b55b5b60-1ea3-4d7b-b987-382285e5511f

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie